امکانات زر اندوز

کسب درآمد از پیامک تبلیغاتی

کسب درآمد از پیامک تبلیغاتی

همه ما در روز ممکن است با رگباری از پیامک های تبلیغاتی رو به رو شویم و بدون آنکه آنها را مطالعه کنیم و یا توجه ای داشته باشیم آن را حذف کنیم.

با استفاده از سیستم ارسال پیامک تبلیغاتی زر اندوز شما می‌توانید از طریق سیم کارت خود، پیامک تبلیغاتی موجود در سیستم را برای مخاطبین مورد نظر خود ارسال کنید و بابت هر ارسال پورسانت خود را دریافت کنید.

دیگر نیازی نیست کسانی که قصد تبلیغات پیامکی را دارند هزینه زیادی بابت ارسال پیامک‌های خود داشته باشند و شما هستید که این هزینه را دریافت و درآمدی چشم گیر خواهید داشت.

چنانچه صاحب کسب و کار، شرکت، محصول و… هستید نیز می‌توانید از قسمت تبلیغ دهنده هستم در بخش ارسال پیامک تبلیغاتی، پیامک مورد نظر خود را تعریف و پس از تایید تیم فنی زر اندوز در اپلیکیشن منتشر کنید.

با ارسال پیامک تبلیغاتی به دوستان خود از هر پیامک دلیور شده پورسانت دریافت کنید.

تنها کافیست وارد قسمت ارسال پیامک تبلیغاتی شده و پس از مطالعه متن پیامک آن را به مخاطبین خود ارسال کنید و به ازای هر پیامک دلیور شده پورسانت مشخص شده را دریافت کنید.


پس از ورود به قسمت ارسال پیامک بازاریابی و انتخاب پیامک مورد نظر خود، شروع کمپین را لمس کرده و در مرحله بعد می‌توانید مخاطبین مورد نظر خود را جهت ارسال پیامک انتخاب کنید.

هشدار: سقف ارسال پیامک تکراری در روز ۳۰ عدد می‌باشد. لطفا از ارسال بیشتر خودداری نمایید.
زر اندوز هیچ گونه مسئولیتی در قبال مسدود شدن خط شما در نتیجه ارسال بیش از حد پیامک نخواهد داشت.

هشدار: سقف ارسال پیامک تکراری در روز ۳۰ عدد می‌باشد. لطفا از ارسال بیشتر خودداری نمایید.
زر اندوز هیچ گونه مسئولیتی در قبال مسدود شدن خط شما در نتیجه ارسال بیش از حد پیامک نخواهد داشت.
همچنین لطفا پیامک های تبلیغاتی را فقط برای مخاطب‌های شناخته شده خود ارسال نمایید و از ارسال آن برای افرادی که نمی‌شناسید خودداری کنید.
مجموعه زر اندوز هیچ مسئولیتی در قبال ایجاد مزاحمت توسط شما و قطع شدن خط شما (بلاک شدن) به علت ایجاد مزاحمت برای دیگران نخواهد داشت)

پس از انتخاب مخاطبین خود و لمس کردن دکمه “ارسال به مخاطبین انتخاب شده”، تا دلیور شدن تعداد مورد نظر خود صبر کنید و پس از اتمام دلیور دکمه “دریافت پورسانت” را جهت دریافت پورسانت خود لمس کنید.

توجه: چنانچه در این مرحله (پس از دلیور شدن پیامک‌ها) دکمه “دریافت پورسانت” را لمس نکنید، پورسانتی به کیف پول شما واریز نخواهد شد.

نحوه محاسبه قیمت:

هزینه هر واحد پیامک در صورت نداشتن هیچ نوع بسته تخفیفی پیامکی از اپراتور ، از ۱۰ تومان الی ۱۵ تومان می‌باشد.

در صورتی که بسته پیامکی از اپراتور خریده باشید پیامک به قیمت بسته محاسبه می‌شود.

سود خالص شما تفاوت مقدار درآمد واریزی ما و هزینه می‌باشد.

(برای مثال اگر پورسانت کل پیامک ۳۸ تومان باشد و هزینه ارسال کل ۲۰ تومان باشد به ازای هر پیامک شما ۱۸ تومان سود کرده ‌اید که این رقم در تعداد بالا و به صورت متوالی رقمی چشم گیر خواهد بود)