امکانات زر اندوز

زر اندوز متولد شد

زر اندوز متولد شد
زر اندوز متولد شد

شروع کار زر اندوز

با عرض سلام و ادب ;
اپلیکیشن زر اندوز در تاریخ ۱۳۹۷/۹/۲۰ افتتاح شد.

درآمدی آسان و همیشگی داشته باشید

اگر دوستان زیادی دارید و در فضای مجازی و محیطی فعال هستید، اگر گروه و کانال تلگرام ، پیج اینستاگرام و فیسبوک پر مخاطب دارید، اگر وبسایت یا پایگاه اجتماعی دارید دوستان خود را دعوت کنید و ۲۰۰ تومان هدیه + ۱۰ درصد از سود همه خرید های آن ها را همیشه داشته باشید.

مراحل کسب درآمد در زر اندوز:

  • دانلود و ثبت نام در اپلیکیشن

پس از دانلود اپلیکیشن با وارد کردن شماره تلفن‌ همراه خود ظرف چند ثانیه می‌توانید عضو شوید. کادر دومی که در صفحه­ ثبت نام باید پر شود، کادر “کد معرف” می ­باشد که باید کد معرف آن شخصی که شما را به زر اندوز دعوت کرده را در قسمت مربوطه وارد کنید تا ثبت نام شما تکمیل شود.

  • خرید شارژ، بسته اینترنتی، پرداخت قبض و پیامک تبلیغاتی

با خرید شارژ، بسته اینترنتی، پیامک تبلیغاتی می توانید توسط اپلیکیشن زر اندوز تا ۸۰% از سود تراکنش‌های خود را داشته باشید و کسب درآمد کنید

  • دوستان خود را دعوت کنید و کسب درآمد کنید

شما ضمن اینکه خریدهای خود را از طریق زر اندوز انجام می ­دهید، با ارسال لینک دعوت خود (که حاوی کد معرف شماست) به دوستانتان از طرق مختلف، و ثبت نام آنها در سامانه، به شبکه مخاطبین زر اندوز می ­پیوندند و شما نیز از این موضوع مطلع خواهید شد. داشتن زیر مجموعه بیشتر به معنای کسب درآمد بیشتر است. (۲۰۰ تومان هدیه + ۱۰ درصد از سود همه خرید های آن ها را همیشه خواهید داشت)

بی صبرانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.