زر اندوز یک سامانه اینترنتی (وبسایت:www.zarandooz.com) و اپلیکیشن اندروید پرداخت و خرید محصولات اعتباری (غیرفیزیکی) شامل خدمات اپراتوری(خرید شارژ و بسته­­ های اینترنت، پرداخت قبوض) و پیامک تبلیغاتی می‌­باشد که توسط مجموعه «تیک۴» طراحی، تولید و راه اندازی شده است.

آنچه که زر اندوز را از نمونه های مشابه متمایز می کند علاوه بر کیفیت بالای ارائه ی خدمات، واگذاری تا ۹۰٪ از سود تراکنشها به کاربران و معرفان خود می باشد.

زر اندوز خدمات خود را در قالب اپلیکیشن ارائه می‌دهد و مدل تبلیغات و بازاریابی آن برپایه‌ی شبکه‌های اجتماعی است، به این صورت که هزینه تبلیغات به جای استفاده در روش‌های متداول و سنتی مانند تلویزیون، بنر، بیلبورد و … از طریق دعوت مشتریان جدید توسط مشتریان فعلی و تخصیص سود به معرفان و تبلیغ کنندگان انجام می ­پذیرد. ۲۰۰ تومان هدیه (بابت دعوت از دوستان) + ۸۰٪ از سود خود را به کاربران و ۱۰٪ از سود را به معرفان اختصاص می‌دهد.

زر اندوز با استانداردها و تکنولوژی روز و امنیت بالا طراحی و پیاده سازی شده است و در پرداخت‌های خود نیز از درگاه­ های امن بانکی استفاده می­ کند.زر اندوز صرفاً یک واسطه و رابط بین فروشنده و خریدار می ­باشد و اطلاعات بانکی حساب شما به هیچ وجه در سرورهای زر اندوز ذخیره نمی ­شود، بلکه تماماً مربوط به خود درگاه­ های بانکی است و همچنین مجوزهای نظارت بر کسب و کارهای دیجیتال وزارت صنعت، معدن و تجارت (Enamad) و مجوز مرکز ساماندهی رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد را دریافت کرده است.

مدیریت مجموعه و تیم طراحی: امیرحسین بخشی محبی

مدیریت تیم اپلیکیشن: علی رضایی

گرافیک: حامد عمان